Masz pytania? Kliknij!

lub zadzwoń: 600 273 421

O firmie

Biuro projektowe ALLPROJEKT zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Firma specjalizuje się zarówno w sferze wykonywania profesjonalnych projektów budowlanych, dokonywania przeglądów technicznych oraz nadzoru inwestorskiego. Biuro istnieje od 2016 roku, ale wieloletnie doświadczenie, zdobyte we wcześniejszej pracy zawodowej oraz posiadanie uprawnień projektowych i wykonawczych bez ograniczeń, uprawnia mnie do świadczenia usług na najwyższym poziomie, z troską o pełną satysfakcję wszystkich klientów.

Zapewniam fachowe doradztwo na każdym etapie procesu budowlanego, począwszy od wstępnej koncepcji, poprzez profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, aż po gotowy projekt i pozwolenie na budowę. W skład oferowanych usług wchodzi również nadzór budowlany, pomoc w przygotowaniu formalności do odbioru inwestycji, a także wykonywanie przeglądów technicznych.

Przygotowując dokumentację projektową współpracuję ze specjalistami z branży elektrycznej oraz sanitarnej, wynikiem czego jest kompletna dokumentacja do złożenia na pozwolenie na budowę. Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów, dbających o wysoki standard wszystkich prowadzonych przedsięwzięć, ze szczególnym uwzględnieniem ekonomicznej optymalizacji. Najważniejszym moim celem jest prowadzenie stabilnej i wiarygodnej firmy, dla której codzienne działania to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Zależy mi na terminowej, precyzyjnej oraz profesjonalnej obsłudze inwestycji budowlanych.

Paweł Czarnecki - pomysłodawca i założyciel firmy ALLPROJEKT

Z wykształcenia inżynier budownictwa lądowego w specjalności – konstrukcje inżynierskie. Z branżą budowlaną związany już od 12 lat. Swoją działalność w tym obszarze rozpoczynałem jako asystent projektanta oraz kierownika produkcji w jednej z miejscowych firm wykonawczych. Zdobyte w tym czasie umiejętności rozwijałem następnie w kilku biurach projektowych, pod okiem doświadczonych inżynierów. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe przełożyłem na własną firmę, której główną specjalizacją jest kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ